Dlaczego PSH?

 DLACZEGO WYBRAĆ PSH PROFESSIONAL GROOMERS?

  • Ponieważ jesteśmy producentami wszystkich naszych produktów. Kosmetyki do włosów produkujemy już od ponad 60 lat. Postaw na jakość!
  • Ponieważ dbamy o aktywne słuchanie naszej branży. Współpracujemy z głównymi specjalistami: groomerami, weterynarzami itd., celem ulepszania i modyfikacji naszych formuł w kosmetykach; stale ulepszając wszystkie nasze produkty! PSH to profesjonalna jakość!       
  •  Ponieważ dbamy o profesjonalistów. Wszystkie nasze profesjonalne produkty są skoncentrowane, pomagając w pracy Groomerom!
  • Ponieważ jeśli jesteś profesjonalistą w branży, masz nagrodę! Jeśli jesteś profesjonalistą w branży, nie musisz martwić się dużymi zakupami, skontaktuj się z nami, a poznasz ... wszystkie plusy, które Ci oferujemy!
  • Ponieważ produkty PSH zostały opracowane specjalnie dla zwierząt; opracowane przez farmaceutów, weterynarzy i groomerów przy użyciu wysokiej jakości składników.  
  • Ponieważ aktywnie współpracujemy przy opracowywaniu naszych produktów z głównymi specjalistami z branży groomerskiej i weterynaryjnej, aby ulepszać i modyfikować nasze produktów. Stale polepszamy wszystkie nasze produkty o profesjonalnej jakości.


 

 

  BEZ PARABENÓW W PSH unikamy stosowania konserwantów na bazie parabenów. Stosujemy naturalne konserwanty.   
  BEZ SILIKONU Nasze produkty są w 100% wolne od silikonu.   
  SZANUJEMY PH SKÓRY Skóra twojego zwierzaka nie jest taka sama jak Twoja i w PSH wiemy o tym. Produkty, które stosujesz dla Twojego pupila też powinny być odpowiednie, aby nie powodować problemów skórnych. Dlatego PH naszych produktów nadaje się do każdego zastosowania lub rodzaju sierści.   
  PRODUKTY DLA ZWIERZąT Zwierzęta mają inny typ skóry niż nasza, a ponadto każda rasa ma inny typ skóry i sierści. Nasz dyrektor techniczny jest farmaceutykiem z zawodu; poza tym opracowujemy nasze produkty we współpracy z weterynarzami i groomerami. Szanujemy zwierzęta, dlatego poświęcamy nasz czas na ich opiece.   
  100% WEGAŃSKIE W PSH staramy się dowiedzieć i potwierdzić pochodzenie wszystkich składników, których używamy w naszych preparatach, unikając stosowania składników pochodzenia zwierzęcego. Wszystkie nasze komponenty pochodzą od minerałów lub roślin, dlatego przynależą do ruchu wegańskiego.   
  SKONCENTROWANIE I BEZPOŚREDNIE WYKORZYSTANIE PRODUKTÓW Nasze produkty są skoncentrowane. To Ty decydujesz o wielkości stężenia w każdym użyciu, ale zawsze bez przekraczania oznaczonych na opakowaniach minimalnych stężeń, tak aby nie stracić ich wartości myjących. Posiadamy również linię HOME, do bezpośredniego użycia bez obawy o niewłaściwe rozcieńczenie produktu.   
  ZAREJESTROWANE PRODUKTY. WYMAGA GWARANTOWANEJ JAKOŚCI! Wszystkie nasze produkty są wytwarzane zgodnie z obowiązującymi przepisami. Produkty są wytwarzane w Hiszpanii, a nasz numer rejestru weterynaryjnego to: 02888-H
Zaufane Opinie IdoSell
4.91 / 5.00 89 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2023-10-24
Szybko,sprawnie.Polecam
2023-05-07
Polecam
Opinie o PSH Polska w Okazje.info;
Pobieranie danych...
pixel